fbpx

Aktualne oferty pracy firmy BMED

Twój zakres obowiązków

  • SMM – obsługa 3 kont w sieciach społecznościowych Instagram i Facebook (marki : Circadia, HydraFacial, iS Clinical)
  • Przygotowywanie planu na miesiąc dla trzech sieci społecznościowych, publikacja postów, odpowiedzi na komentarze i wiadomości poprzez CRM
  • Prowadzenia strony hydrafacial.pl (w przyszłości także na stron innych marek) – wyszukiwanie i publikowanie aktualności związanych z zabiegami, urządzeniem, technologią HydraFacial, czy publikacją naszych mediów PR
  • Przygotowywanie napisów, montowanie krótkich filmików i content na YouTube dla 3 marek
  • Filmowanie w siedzibie naszej firmy (nasze produkty, procedury w biurze, czasem filmowanie treści podczas prezentacji procedur HydraFacial i kosmeceutyków) z późniejszym przygotowaniem i publikacją w sieciach społecznościowych
  • Rozwój trzech kont w sieciach społecznościowych
  • Tworzenie reklam w sieciach społecznościowych

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie i poczucie estetyki
  • Umiejętność analizowania trendów i zrozumienia zasad obowiązujących w Social Mediach
  • Doświadczenie w pracy z blogerami oraz mile widziane posiadanie własnej bazy kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi
  • Lekkie pióro i znajomość zasad języka polskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Facebook,Instagram
  • Umiejętność z zakresu obsługi programów do obróbki graficznej oraz wideo będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Przyjazne warunki i wysokie standardy pracy

Grupa firm BMED

Wyłączny dystrybutor profesjonalnych urządzeń kosmetycznych i kosmeceutyków w Polsce, Ukrainie, Czechach, Włoszech, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Chorwacji, Węgrzech, Słowenii, krajach Azji Środkowej oraz Zakaukazia.

Renoma firmy to 14-letnie doświadczenie wysokiej klasy specjalistów, które zapewnia firmie Beauty&Medical wiodącą pozycję na rynku kosmetycznym, sukces biznesu naszych partnerów oraz pozytywne opinie o naszej współpracy.

Wyślij swoje CV